header1 header2 header3 header4

O rekolekcjach dowiedzieliśmy się z internetu

O rekolekcjach w Wisełce dowiedzieliśmy się z Internetu. Szukaliśmy rekolekcji dla rodzin i natknęliśmy się na stronę Instytutu Świętej Rodziny. Pobyt był dla nas miłym zaskoczeniem, bo wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tego rodzaju formacją.

Rekolekcje wiele zawdzięczały księdzu prowadzącemu, który niezwykle profesjonalnie przygotowywał się do konferencji dla małżonków. Z ewangeliczną otwartością i ludzkim zrozumieniem odnosił się do naszych wątpliwości i pytań. Wiele poruszanych tematów zostało w nas jako grunt do przemyśleń.

Wejrzenie w głąb naszego małżeństwa możliwe było dzięki wspaniałej organizacji w ośrodku. Osoby z Instytutu z sercem zadbały o to, by dzieci miały swoje zajęcia w czasie zajęć dla rodziców, byśmy mieli czas na rodzinny odpoczynek i plażowanie. W efekcie pobyt był też niezapomnianym przeżyciem dla naszego sześcioletniego Szymona. Gdy po wakacjach znajomi pytali nas o wrażenia, Szymon ubiegał nas w odpowiedzi i wtrącał, że „było baaardzo fajnie”.

Polecamy rekolekcje wszystkim rodzinom. Takim, które żyją Ewangelią na codzień, i takim, które przechodzą poważne kryzysy. Czas spędzony na rozmowach z małżonkiem, na ubogacaniu się doświadczeniami innych małżeństw, a przede wszystkim siła wspólnej modlitwy – tego potrzebuje każda rodzina.

studia lomianki


 

baner ZISR

stat4u